DUCHOWE PIELGRZYMOWANIE NA JASNĄ GÓRĘ

26 czerwca 2015 roku; 4 lipca rozpocznie się XXXV Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymka jest wydarzeniem archidiecezjalnym i każdy z nas może wziąć w niej udział. Oczywiście – nie wszyscy pieszo. Choroba, podeszły wiek, praca lub inne obowiązki uniemożliwiają wielu z nas realizację pragnienia obecności na pielgrzymce. Tych, zatem, którzy nie mogą pielgrzymować fizycznie, zachęcamy do Duchowego Pielgrzymowania na Jasną Górę z Radiem FARA.

DUCHOWE PIELGRZYMOWANIE NA JASNĄ GÓRĘDuchowe pielgrzymowanie polega na wypełnianiu – stosownie do możliwości – niektórych praktyk pielgrzymkowych (uczestnictwo w Mszy Świętej, modlitwa różańcowa, itp.).

Już od wielu lat nasza archidiecezjalna Rozgłośnia wspiera i animuje duchowe pielgrzymowanie.

Codzienne, wielogodzinne transmisje i relacje z trasy pielgrzymkowej oraz prowadzona na bieżąco strona internetowa www.pielgrzymka.przemyska.pl sprawiają, że tysiące osób w naszej archidiecezji, oraz poza nią – w kraju i na całym świecie, może łączyć się duchowo z pielgrzymami i w taki sposób przeżywać duchowe rekolekcje w drodze. (Szczegółowy program transmisji podawany jest na bieżąco na stronie Pielgrzymki oraz oczywiście na antenie naszego Radia).

  • Grupa Duchowych Pielgrzymów to jedenasta grupa Przemyskiej Pielgrzymki. Patronuje jej bł. ks. Jan Balicki.
  • Każdego roku jest nas coraz więcej – zachęcamy, więc, by zgłaszać swoje duchowe uczestnictwo w pielgrzymce.
  • Zapisu do grupy duchowej dokonać można za pośrednictwem poniższego formularza na niniejszej stronie oraz telefonicznie pod numerem tel: 13 436 88 80. Mamy świadomość, że nie wszyscy mają dostęp do Internetu.
  • Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, udostępniamy listę zbiorczą i prosimy zapisywanie się na tę listę.

Księży Proboszczów prosimy, aby umożliwić parafianomszczególnie starszymzapisanie się na tą listę. Gdy lista się zapełni, prosimy, aby wpisane na niej dane przekazać nam, poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia na naszej stronie internetowej – dla każdej osoby pojedynczo. O wykonanie tej czynności można poprosić również starszego ministranta.

Opracowano na podstawie publikacji ze strony: www.franciszkanie.esanok.pl

 

28 czerwca 2015|