Adoracja

ADORACJA PRZY BOŻYM GROBIE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH
30-III-2018
WIELKI PIĄTEK 

RÓŻE ŻEŃSKIE PATRON RÓŻY GODZINA ADORACJI
1. Żaczek Marta Św. Benedykt 6:00 – 7:00
2. Mermer Janina Bł. Jan Balicki 7:00 – 8:00
3. Jagoda Jadwiga Św. Weronika 8:00 – 9:00
4. Sobolak Stanisława Św. Agata 8:00 – 9:00
5. Zajdel Kazimiera Św. J. S. Pelczar 9:00 – 10:00
6. Koczot Czesława Św. Teresa od Krzyża 9:00 – 10:00
7. Czubka Genowefa Św. Wojciech 10:00 – 11:00
8. Sobkiewicz Barbara Św. Monika 11:00 – 12:00
9. Zadylak Dorota Św. Faustyna 11:00 – 12:00
10. Pałys Helena Św. Helena 12:00 – 13:00
11. Pawłowska Teresa Św. Elżbieta 13:00 – 14:00
12. Lisowska Józefa Św. Klara 13:00 – 14:00
13. Urban Dorota Św. Antoni 14:00 – 15:00
14. Mazur Jadwiga Św. Jadwiga 15:00 – 16:00
15. Kędra Elżbieta Św. Anna 15:00 – 16:00
16. Tymoczko Janina Św. Katarzyna 16:00 – 17:00
17. Pinkowska Małgorzata Św. Albert 17:00 – 18:00
18. Hałas Maria Św. Kinga 17:00 – 18:00
19. Pankiewicz Barbara Św. Juda Tadeusz 17:00 – 18:00

 

RÓŻE MĘSKIE PATRON RÓŻY GODZINA ADORACJI
1. Kędra Andrzej Św. Józef 6:00 – 7:00
2. Brichaczek Tadeusz Św. Stanisław Kostka 8:00 – 9:00
3. Sobolak Józef Św. Maksymilian 10:00 – 11:00
4. Bocoń Stanisław Św. Ojciec Pio 12:00 – 13:00
5. Gocek Aleksander Św. Andrzej Bobola 14:00 – 15:00
6. Hałas Tadeusz Św. Jan z Dukli 16:00 – 17:00

ADORACJA PRZY BOŻYM GROBIE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH
31-III-2018
WIELKA SOBOTA
 

RÓŻE ŻEŃSKIE PATRON RÓŻY GODZINA ADORACJI
1. Hałas Maria Św. Kinga 6:00 – 7:00
2. Pinkowska Małgorzata Św. Albert 7:00 – 8:00
3. Tymoczko Janina Św. Katarzyna 7:00 – 8:00
4. Kędra Elżbieta Św. Anna 8:00 – 9:00
5. Mazur Jadwiga Św. Jadwiga 9:00 – 10:00
6. Urban Dorota Św. Antoni 9:00 – 10:00
7. Pawłowska Teresa Św. Elżbieta 10:00 – 11:00
8. Lisowska Józefa Św. Klara 11:00 – 12:00
9. Pałys Helena Św. Helena 12:00 – 13:00
10. Zadylak Dorota Św. Faustyna 12:00 – 13:00
11. Sobkiewicz Barbara Św. Monika 13:00 – 14:00
12. Czubska Genowefa Św. Wojciech 14:00 – 15:00
13. Koczot Czesława Św. Teresa od Krzyża 15:00 – 16:00
14. Zajdel Kazimiera Św. J. S. Pelczar 15:00 – 16:00
15. Sobolak Stanisława Św. Agata 16:00 – 17:00
16. Jagoda Jadwiga Św. Weronika 17:00 – 18:00
17. Mermer Janina Bł. Jan Balicki 17:00 – 18:00
18.Żaczek Marta Św. Benedykt 18:00 – 19:00
19.Pankiewicz Barbara Św. Juda Tadeusz 18:00 – 19:00

 

RÓŻE MĘSKIE PATRON RÓŻY GODZINA ADORACJI
1. Kędra Andrzej Św. Józef 7:00 – 8:00
2. Hałas Tadeusz Św. Jan z Dukli 10:00 – 11:00
3. Sobolak Józef Św. Maksymilian 11:00 – 12:00
4. Bocoń Stanisław Św. Ojciec Pio 13:00 – 14:00
5. Gocek Aleksander Św. Andrzej Bobola 14:00 – 15:00
6. Brichaczek Tadeusz Św. Stanisław Kostka 16:00 – 17:00

 Adoracja Grobu PAŃŚKIEGO
30-03-2018 r.
WIELKI PIĄTEK 


Godz. 20:00 – 21:00
Rycerstwo Niepokalanej
Radio Maryja
KSW

Godz. 21:00 – 22:00
Akcja Katolicka

Godz. 22:00 – 23:00
Domowy Kościół

Godz. 23:00 – 24:00
Przyjaciele Oblubieńca
Młodzież

24 marca 2018|