ADORACJA  PRZY  BOŻYM  GROBIE

ADORACJA  PRZY  BOŻYM  GROBIE  RÓŻ  RÓŻAŃCOWYCH

19-04-2019
WIELKI   PIĄTEK

 

RÓŻE  ŻEŃSKIE PATRON RÓŻY GODZINA  ADORACJI  
1.      Żaczek Marta Św.  Benedykt 6:00    –   7:00  
2.      Mermer  Janina Bł.    Jan Balicki 7:00    –   8:00  
3.      Jagoda  Jadwiga Św.  Weronika 8:00    –   9:00  
4.      Sobolak  Stanisława Św.  Agata 8:00    –   9:00  
5.      Zajdel  Kazimiera Św.  J. S. Pelczar 9:00    –  10:00  
6.      Koczot  Czesława Św.  Teresa od Krzyża 9:00    –  10:00  
7.      Czubka  Genowefa Św.  Wojciech 10:00  –  11:00  
8.      Sobkiewicz  Barbara Św.  Monika 11:00  –  12:00
9.      Zadylak  Dorota Św.  Faustyna 11:00  –  12:00
10.  Pałys  Helena Św.  Helena 12:00  –  13:00
11.  Pawłowska  Teresa Św.  Elżbieta 13:00  –  14:00
12.  Lisowska  Józefa Św.  Klara 13:00  –  14:00
13.  Urban  Dorota Św.  Antoni 14:00  –  15:00
14.  Mazur  Jadwiga Św.  Jadwiga 15:00  –  16:00
15.  Kędra  Elżbieta Św.  Anna 15:00  –  16:00
16.  Tymoczko  Janina Św.  Katarzyna 16:00  –  17:00
17.  Pinkowska  Małgorzata Św.  Albert 17:00  –  18:00
18.  Hałas  Maria Św.  Kinga 17:00  –  18:00
19.  Pankiewicz  Barbara Św.  Juda  Tadeusz 17:00  –  18:00

 

RÓŻE  MĘSKIE  PATRON  RÓŻY GODZINA  ADORACJI
1.      Kędra  Andrzej Św.  Józef 6:00   –   7:00
2.      Brichaczek  Tadeusz Św.  Stanisław  Kostka 8:00   –   9:00
3.      Sobolak  Józef Św.  Maksymilian 10:00 –  11:00
4.      Bocoń  Stanisław Św.  Ojciec  Pio 12:00 –  13:00
5.      Gocek  Aleksander Św.  Andrzej  Bobola 14:00 –  15:00
6.      Hałas  Tadeusz Św.  Jan z Dukli 16:00 –  17:00

ADORACJA  PRZY  BOŻYM  GROBIE  RÓŻ  RÓŻAŃCOWYCH

20-04-2019
WIELKA   SOBOTA

 

RÓŻE  ŻEŃSKIE  PATRON RÓŻY GODZINA  ADORACJI
1.     Hałas  Maria Św.  Kinga 6:00    –   7:00
2.     Pinkowska Małgorzata Św.  Albert 7:00    –   8:00
3.     Tymoczko  Janina Św.  Katarzyna 7:00    –   8:00
4.     Kędra  Elżbieta Św.  Anna 8:00    –   9:00
5.     Mazur  Jadwiga Św.  Jadwiga 9:00    –   10:00
6.     Urban  Dorota Św.  Antoni 9:00    –   10:00
7.     Pawłowska  Teresa Św.  Elżbieta 10:00 –   11:00
8.     Lisowska  Józefa Św.  Klara 11:00 –   12:00
9.     Pałys  Helena Św.  Helena 12:00 –   13:00
10.Zadylak  Dorota Św.  Faustyna 12:00 –  13:00
11.Sobkiewicz  Barbara Św.  Monika 13:00 –  14:00
12.Czubska  Genowefa Św.  Wojciech 14:00 –  15:00
13.Koczot  Czesława Św. Teresa  od  Krzyża 15:00 –  16:00
14.Zajdel  Kazimiera Św.  J. S. Pelczar 15:00 –  16:00
15.Sobolak  Stanisława Św.  Agata 16:00 –  17:00
16.Jagoda  Jadwiga Św.  Weronika 17:00 –  18:00
17.Mermer  Janina Bł.  Jan  Balicki 17:00 –  18:00
18.Żaczek  Marta Św.  Benedykt 18:00 –  19:00
19.Pankiewicz  Barbara Św.  Juda  Tadeusz 18:00 –  19:00

 

RÓŻE  MĘSKIE  PATRON  RÓŻY GODZINA  ADORACJI
1.      Kędra Andrzej Św.  Józef 7:00    –   8:00
2.      Hałas  Tadeusz Św.  Jan  z  Dukli 10:00  –  11:00
3.      Sobolak  Józef Św.  Maksymilian 11:00  –  12:00
4.      Bocoń  Stanisław Św.  Ojciec  Pio 13:00  –  14:00
5.      Gocek  Aleksander Św.  Andrzej  Bobola 14:00  –  15:00
6.      Brichaczek Tadeusz Św. Stanisław  Kostka 16:00  –  17:00

 

Adoracja  Grobu  PAŃSKIEGO

Wielki Piątek
19-04-2019 r. 

Godz.    20:00  –   21:00

Rycerstwo  Niepokalanej
Radio  Maryja
KSW

Godz.    21:00  –   22:00

Akcja  Katolicka

Godz.   22:00   –   23:00

Domowy  Kościół 

Godz.  23:00   –   24:00

Przyjaciele Oblubieńca
Młodzież

13 kwietnia 2019|