Adoracja nocna – trwają zapisy

Droga Siostro i Drogi Bracie w Panu Jezusie Chrystusie

Jezus wzywa Ciebie, żebyś wstał z wygodnej kanapy i przyszedł do Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu. Nie chce, abyś dla Niego pokonywał, setki kilometrów, jak ludzie, którzy w wielu miejscach świata nie mają dostępu do mszy świętej i do księdza. Wystarczy, żebyś przyszedł lub przyszła do kościoła Chrystusa Króla w Sanoku, na ulicy Jana Pawła II. Tam w kaplicy usiądziesz i będziesz patrzeć na Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie przez dwie godziny adoracji. Możesz z Nim rozmawiać po cichu swoimi słowami. Arcybiskup Konrad Krajewski mówił: „ Opalajcie się przed Najświętszym Sakramentem! Nabierajcie kolorów…”. Niektórzy chętni będą się cicho modlić na różańcu, czy odmawiać koronkę, aby zbawić świat. Taka Twoja służba, czyli adoracja powtórzy się co miesiąc, dwanaście razy w roku, jeżeli nie zaistnieją wypadki losowe. Gdyby coś się działo i nie mógłbyś przyjść, wtedy załatwiasz zastępstwo za siebie lub dzwonisz do nas.

Proste, prawda? Więc nie szukaj wymówek i nie bój się. Jezus chce Twojego wysiłku dla Niego, bo dyżury w kaplicy pozwolą innym przyjść bez wcześniejszego planowania i modlić się razem z Tobą. Ty masz tylko dwie godziny adoracji w miesiącu, ale w czasie nocnej adoracji będzie czuwało przy Panu Jezusie 558 osób. To da nam tysiąc sto godzin modlitwy miesięcznie, a około trzynaście tysięcy godzin rocznie. To potęga! Czy wiesz jak zmieni się świat dzięki naszym modlitwom do Pana Jezusa w ciągu tego czasu? Dodaj do tego czas ludzi, którzy wejdą na modlitwę dzięki Twojemu czuwaniu. To cały szturm do nieba! A modlitwa przed Najświętszym Sakramentem ma szczególną moc. Każda modlitwa jest wysłuchana, dlatego będziemy mogli ogromnie wpłynąć na los naszych rodzin, parafii, narodu i świata. Wszyscy pragniemy, żeby dobro zwyciężyło, a świat był lepszy – pomóżmy Jezusowi. Maryja w Fatimie prosiła troje dzieci o modlitwę, w Gietrzwałdzie dwoje, a u nas podczas adoracji nocnej będzie czuwać i modlić się regularnie ponad pięćset osób. Dlatego zapraszamy Ciebie osobiście w imieniu Tego, który oddał za Ciebie życie. Pan Jezus pragnie jeszcze większej czci, uwielbienia i miłości. Jezus Chrystus czeka, żebyś wyznał Mu swoją miłość, także przez to zobowiązanie do adoracji nocnej i swoją obecność przy Nim. Jak to wygląda w praktyce? Wybierz sobie jeden, stały dzień w miesiącu do adoracji [np. 30]. Potem wybierz godziny czuwania [np. 3-5].

Są następujące godziny adoracji: 19-21, 21-23, 23-1, 1-3, 3-5, 5-6.

Osoby starsze zapraszamy na adorację w godzinach 19.00-21.00 (jeszcze nie jest zbyt późno) lub 5.00-600 (jest to wyjątkowo jedna godzina czuwania). Szczególnie tu zachęcamy do udziału członków Róży Różańcowej , Akcji Katolickiej , Rycerza Niepokalanej.

Papież Franciszek codziennie od godziny dziewiętnastej do dwudziestej adoruje Jezusa w Eucharystii i stamtąd czerpie moc.

W godzinach 21.00-23.00 szczególnie zapraszamy tych, których dzieci już zasnęły i chcą pobyć z Jezusem w ciszy, aby wypraszać łaski dla swojej rodziny.

Godziny późniejsze są dla osób, które mają kłopoty ze spaniem, także dla tych, wojowników Jezusa,

którzy dla Niego gotowi są na większe poświęcenia. Szczególni zapraszamy tu członków formacji Przyjaciele Oblubieńca.

Dla tych, którzy mają jakieś obawy przypominamy, że w Warszawie adoracja nocna trwa już trzydzieści lat ( obchodzili rocznicę).

Pozostałe szczegóły doczytaj z Ogłoszenia zamieszczonego poniżej.


NOCNA SŁUŻBA JEZUSOWI


TRWAJĄ ZAPISY „ADORACJA NOCNA – DYŻURY PRZY PANU JEZUSIE W KAPLICY ADORACJI” –PARAFIA CHRYSTUSA KRÓLA W SANOKU.

– ZAPISUJEMY NA 2 GODZINY CZUWANIA NOCNEGO (OD RAZU)

-NA KAŻDE 2 GODZINY PRZEWIDUJEMY PO 3 OSOBY- BEZPIECZNIEJ IMILEJ

(chętnie widziany przynajmniej 1 mężczyzna w Trójce )

-NAJLEPIEJ DOBIERAĆ SIĘ TRÓJKAMI WŚRÓD ZNAJOMYCH Z PODOBNYM MIEJSCEM ZAMIESZKANIA ( MOŻNA WSPÓLNIE IŚĆ W NOCY –BEZPIECZNIE I MIŁO)

WYBRANY CZAS CZUWANIA (DZIEŃ I GODZINA) BĘDĄ SIĘ POWTARZAŁY CO MIESIĄC CYKLICZNIE (CZYLI 12 RAZY W ROKU)– DO ODWOŁANIA.

NIE POZOSTAWIAMY KAPLICY ADORACJI I JEZUSA DOPÓKI NIE PRZYJDĄ ZMIENNICY! JEZUS W NOCY NIE MOŻE BYĆ SAM! -TO SŁUŻBA!

-POTRZEBUJEMY LUDZI SŁOWNYCH, SOLIDNYCH.

PROSIMY O BARDZO PRZEMYŚLANE PROPOZYCJE (NAJLEPIEJ Trójek chociaż nie jest to konieczne).

*KIEDY NIE MOGĘ ADOROWAĆ W NOCY ZAŁATWIAM I WYSYŁAM ZMIENNIKA ZA SIEBIE- BO BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA CZAS ADOROWANIA.

TRÓJKA WYMIENIA SIĘ NUMERAMI TELEFONÓW ( ABY PRZYPOMINAĆ SOBIE O ADORACJI)

-CHĘTNYCH PROSIMY O KONTAKT POD NUMER TELEFONU 607333430

MILE WIDZIANE ZGŁOSZENIE W FORMIE SMS.

-DO ZAPISU POTRZEBNE SĄ: NAZWISKO, IMIĘ ,NUMER TELEFONU, ULICA (ŁĄCZENIE W TRÓJKI ADRESAMI) ORAZ OKREŚLENIE DNIA I GODZINY CZUWANIA W MIESIĄCU.

*ADORACJĘ NOCNĄ ROZPOCZNIEMY GDY OTRZYMAMY ZGODĘ WŁADZ KOŚCIELNYCH

* W PRZYPADKU ZAGROŻENIA KAŻDA TRÓJKA BRONI JEZUSA NAWET Z NARAŻENIEM ŻYCIA        SZCZĘŚĆ BOŻE    Parafianie i Proboszcz

Chcę błogosławić Pana w każdym czasie ,

Na ustach moich zawsze Jego chwała

Ps 34,2

Parafianie i Proboszcz

27 września 2018|