ADORACJA GROBU PAŃSKIEGO

WIELKI PIĄTEK 25-III-2016 r.

 
Grupy Parafialne Godz. adoracji
RYCERSTWO NIEPOKALANEJ
RADIO MARYJA
KSW
20:00 – 21:00
AKCJA KATOLICKA
CHÓR
21:00 – 22:00
MŁODZIEŻ 22:00 – 23:00
DOMOWY KOŚCIÓŁ 23:00 – 24:00

ADORACJA PRZY CIEMNICY RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH
WIELKI PIĄTEK 25-III-2016 r.

 
Lp Róże żeńskie Patron Róży Godz. adoracji
1 Żaczek Marta Św. Benedykt 6:00 – 7:00
2 Wilusz Józefa Bł. Jan Balicki 7:00 – 8:00
3 Jagoda Jadwiga Św. Weronika 7:00 – 8:00
4 Sobolak Stanisława Św. Agata 8:00 – 9:00
5 Zajdel Kazimiera Św. J.S.Pelczar 9:00 – 10:00
6 Koczot Czesława Św. Teresa od Krzyża 9:00 – 10:00
7 Czubka Genowefa Św. Wojciech 10:00 – 11:00
8 Bąk Stanisława Św. Monika 11:00 – 12:00
9 Zadylak Dorota Św. Faustyna 11:00 – 12:00
10 Pałys Helena Św. Helena 12:00 – 13:00
11 Magusiak Elżbieta Św. Elżbieta 13:00 – 14:00
12 Bukład Urszula Św. Klara 13:00 – 14:00
13 Urban Dorota Św. Antoni 14:00 – 15:00
14 Mazur Jadwiga Św. Jadwiga 15:00 – 16:00
15 Kędra Elżbieta Św. Anna 15:00 – 16:00
16 Tymoczko Janina Św. Katarzyna 16:00 – 17:00
17 Pinkowska Małgorzara Św. Albert 17:00 – 18:00
18 Hałas Maria Św. Kinga 17:00 – 18:00
       
Lp Róże męskie Patron Róży Godz. adoracji
1 Kędra Andrzej Św. Józef 6:00 – 7:00
2 Brichaczek Tadeusz Św. Stanisław Kostka 8:00 – 9:00
3 Sobolak Józef Św. Maksymilian 10:00 – 11:00
4 Bocoń Stanisław Św. Ojciec Pio 12:00 – 13:00
5 Gocek Aleksander Św. Andrzej Bobola 14:00 – 15:00
6 Hałas Tadeusz Św. Jan z Dukli 16:00 – 17:00

ADORACJA PRZY CIEMNICY RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH
WIELKA SOBOTA 26-III-2016 r.

 
Lp Róże żeńskie Patron Róży Godz. adoracji
1 Hałas Maria  Św. Kinga  6:00 – 7:00
2 Pinkowska Małgorzata Św. Albert  7:00 – 8:00
3 Tymoczko Janina  Św. Katarzyna   7:00 – 8:00
4 Kędra Elżbieta  Św. Anna  8:00 – 9:00
5 Mazur Jadwiga  Św. Jadwiga  9:00 – 10:00
6 Urban Dorota  Św. Antoni  9:00 – 10:00
7 Magusiak Elżbieta  Św. Elżbieta  10:00 – 11:00
8 Bukład Urszula  Św. Klara  11:00 – 12:00
9 Pałys Helena  Św. Helena  12:00 – 13:00
10 Zadylak Dorota  Św. Faustyna   12:00 – 13:00
11 Bąk Stanisława  Św. Monika  13:00 – 14:00
12 Czubska Genowefa Św. Wojciech   14:00 – 15:00
13 Koczot Czesława  Św. Teresa od Krzyża 15:00 – 16:00
14 Zajdel Kazimiera  Św. J.S. Pelczar 15:00 – 16:00
15 Sobolak Stanisława Św. Agata  16:00 – 17:00
16 Jagoda Jadwiga  Św. Weronika   17:00 – 18:00
17 Wilusz Józefa  Bł. Jan Balicki  17:00 – 18:00
18 Żaczek Marta  Św. Benedykt  18:00 – 19:00
       
Lp Róże męskie Patron Róży Godz. adoracji
1 Kędra Andrzej Św. Józef 6:00 – 7:00
2 Hałas Tadeusz Św. Jan z Dukli 10:00 – 11:00
3 Sobolak Józef Św. Maksymilian 11:00 – 12:00
4 Bocoń Stanisław Św. Ojciec Pio 13:00 – 14:00
5 Gocek Aleksander Św. Andrzej Bobola 14:00 – 15:00
6 Brichaczek Tadeusz Św. Stanisław Kostka 16:00 – 17:00

 

21 marca 2016|