III Niedziela Wielkanocy

10-04-2016r.
  1. Dziś Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z ucałowaniem Jego Relikwii o godz. 1615.
  1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
  1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Kwiatowej – domy prywatne, numery nieparzyste. W następną niedzielę taca na potrzeby parafii. Dziękujemy Róży św. św. Benedykta za ofiarę na witraż. Wszystkim parafianom dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie kościoła, na tacę i od rodzin w kopertach i wpłacane na konto. Bóg zapłać.
  1. Różaniec w dni powszednie o godz. 1730.
  1. We środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
  1. Obowiązkowe spotkanie formacyjne przed Bierzmowaniem dla uczniów klas I Gimnazjum we środę o godz. 1800 w kościele, zaś dla uczniów z klas II Gimnazjum we czwartek o godz. 1800.
  1. W następną niedzielę o godz. 1500 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie zapisanych pielgrzymów do Medjugorje z organizatorem wyjazdu. Potwierdzeniem wyjazdu będzie wpłata zaliczki. 300 zł.
  1. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie – zachęcamy do lektury. W Niedzieli polecamy min. artykuł pt. „Ksiądz, który smierć obłaskawiał” – wspomnienie o śp. Ks. Janie Kaczkowskim.

Intencje zbiorowe:
Msza św. w int. Akcji Katolickiej naszej parafii 14.04. o godz. 1800.
Msza św. o zdrowie Ks. Bogdana Nitki, int. od nauczycieli i pracowników
ze Szkoły w Pobiednie 12.04 o godz. 1800 i 15.04. o godz. 1800.

W tym tygodniu w naszej parafii zmarła + śp. Maria Sieradzka
z ul. Jana Pawła II.
 Wieczne odpoczywanie …

9 kwietnia 2016|